| Vacature Hoofdtrainer wedstrijdzwemmen |
|
|
| Geschreven door Irene van den Handel |
| vrijdag, 23 april 2010 08:02 |
|
Zwem- en waterpolovereniging d’ELFT zoekt Hoofdtrainer wedstrijdzwemmen
Onze vereniging: Zwem- en waterpolovereniging d’ELFT is ontstaan uit een fusie in 2002 tussen Raket en DZV. Onze vereniging kent ongeveer 650 leden die actief zijn op het gebied van de zwemsport. De leden komen uit Delft en omgeving. Op dit moment zwemt onze club op C- niveau (in de competitie). Binnen onze vereniging wordt gezelligheid gecombineerd met de ambitie om naar een hogere competitie te groeien.
Wij zoeken: met ingang van 1 april 2010 voor onze zwemploeg een enthousiaste, gediplomeerde B- zwemtrainer/trainster of hiervoor in opleiding voor minimaal 6 uur per week.
Wij bieden: een vergoeding voor het geven van trainingen en begeleiding bij de wedstrijden in overleg. · Een vereniging waar zowel ruimte is voor de breedtesport als voor zwemmers die het maximale uit hun talent willen halen. · Mogelijkheid tot (vervolg)opleidingen.
Locatie: Zwembad Kerkpolder te Delft
Meer informatie Onze contact persoon is: Irene van den Handel, Penningmeester d’ELFT
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
Kijk voor meer informatie op onze website: www.d-elft.nl |


